Logan Paul NFT sprzedaje 3,5 miliona dolarów

Logan Paul NFT sprzedaje 3,5 miliona dolarów w pierwszym dniu od premiery

Logan Paul sprzedaje tokeny non-fungible (NFTs) o wartości 3,5 mln dolarów w pierwszym dniu premiery. Popularny YouTuber uruchomił swoją Bitcoin Trader linię NFTs w zeszłym tygodniu we współpracy z Bondly – opartym na Polkadot ekosystemie zdecentralizowanych produktów.

Logan Paul zarobił $3,540,456 w 1 dzień.

– Wczoraj zrzuciliśmy pierwsze NFT Logana Paula
– 3000 dostępnych NFT
– Cena: 1 ETH za NFT (1 ETH = $1998 rn)
– Do tej pory sprzedano 1772 NFT
– $1M w sprzedaży w ciągu pierwszych 30 minut
– 3 nabywców wygra 1. edycję Pokemon Pack (~$40K) pic.twitter.com/FuLdZYaNnW

– TZ (Tiffany Zhong) 🏝️ (@TZhongg) 20 lutego 2021 r.

Logan Paul korzysta z pomocy Pokemonów

Pomimo bycia stosunkowo nieznanym projektem typu small-cap, Bondly skupia się na innowacyjnych sposobach kupowania i sprzedawania cyfrowych aktywów przez użytkowników.

„Misją Bondly jest sprawienie, aby płatności cyfrowe były bezpieczne, interoperacyjne i zdolne do skalowania do użytku globalnego“.

Ekosystem Bondly obejmuje kilka najnowocześniejszych funkcji. Obejmuje to w pełni zdecentralizowane swapy atomowe z kompatybilnością między łańcuchami, a także DEX z rampingiem fiat za pośrednictwem rozwiązania Bond DEX.

NFT Logana Paula są częścią promocji, w której można wygrać pakiety Pokemonów z pierwszej edycji. Trzech szczęśliwców poleci do Kalifornii i weźmie udział w unboxingu na żywo 27 lutego. Promocja obejmuje również ekspresowe ocenianie kart przez PSA oraz NFT wybite specjalnie dla zwycięzców paczki.
NFT Logana Paula reklamowane z Pokemonami
Źródło: bondlyfinance.medium.com

Udział w konkursie wymaga zakupu NFT Logan Paul za pośrednictwem BondSwap Market. Koszt to 1ETH za NFT. Sprzedaż rozpoczęła się 19 lutego i potrwa do tego weekendu, a niesprzedane przedmioty zostaną spalone.

Do tej pory użytkownicy zakupili 1,772 NFT, przy czym większość sprzedaży nastąpiła w ciągu pierwszych pół godzin od rozpoczęcia sprzedaży.

„W ramach przygotowań do wielkiego unboxingu Pokemonów Logana Paula, Bondly Finance jest podekscytowany współpracą z Loganem przy uruchomieniu tej limitowanej edycji NFT“.

NFT zyskują na popularności

Chociaż NFT przyciągają kontrowersje, w tym roku nastąpiła eksplozja zainteresowania nimi.

W zeszłym tygodniu Christie’s, światowej sławy dom aukcyjny, ogłosił swoją pierwszą w historii aukcję sztuki cyfrowej NFT. Dzieło zatytułowane Everydays – The First 5,000 Days, autorstwa wyrzekającego się cyfrowego artysty Mike’a Winklemanna, lepiej znanego jako Beeple, będzie można licytować od 25 lutego do 11 marca.

Komentując aukcję, Winklemann zwrócił uwagę na to, że NFT wywracają tradycyjny świat sztuki na nice. Powiedział, że większość nie pojęła skali zmiany, która ma miejsce teraz.

„To było dużo, aby wziąć w.

Królicza nora możliwości, jakie to przyniesie światu sztuki – nie sądzę, aby ludzie w pełni zdawali sobie sprawę, że będzie to ogromna, masywna zmiana.“

W tej kwestii prezes IOHK, Charles Hoskinson, zgadza się z Winklemannem. Skontaktował się on z legendą rocka Gene Simonsem w sprawie możliwości wybicia Kiss NFT. Hoskinson postrzega to jako idealną okazję do zaprezentowania funkcjonalności tokenizacji, która jest możliwa dzięki nadchodzącemu hard fork Mary.

About the author